Skip to main content
 
O nas

O Nas

Rynek jest miejscem spotkań. Miejscem, które zawsze tętni życiem, gdzie możesz spotkać swoich znajomych i sąsiadów. Miejscem w którym możesz się zrelaksować czy popracować. Miejscem gdzie zjesz dania z najlepszej jakości świeżych produktów. Taka jest nasza restauracja.

Jesteśmy dumni z tego, że nasze autorskie potrawy przygotowane są z najlepszych polskich produktów zgodnie z kulinarnymi tradycjami naszego regionu. Jedzenie w Rynku sporządzone jest ze składników, od dostawców których znamy i którym ufamy. Opracowując i prezentując nasze dania, inspirujemy się wszystkim, co nas otacza; najnowszymi trendami, poznańskimi targowiskami, gastronomiczną historią regionu. Swoboda i miła atmosfera wyjątkowo dobrze komponują się z piwami rzemieślniczymi, selekcją win i zaskakującymi drinkami.

Restauracja RYNEK to sezonowe, lokalne produkty, lunche, śniadania bufetowe, rodzinne obiady i kolacje oraz doskonałej jakości kawa i drinki - w jednym miejscu zbieramy dla Was wszystko co najlepsze w lokalnej tradycji i najnowszych trendach!