Skip to main content
Poznaj Szefa Kuchni
Poznaj Szefa Kuchni

Bartosz Górka

Poznajcie Bartosza!

Można go śmiało opisać jako utalentowanego kucharza z ogromnym doświadczeniem, którego już od dziecka fascynowało wszystko, co związane z kuchnią. Zainteresowanie gastronomią przerodziło się w prawdziwą pasję i jednocześnie sposób na życie.

Dla Bartosza najbardziej liczy się czas spędzony z rodziną, szczególnie wspólne wyjazdy na łono natury, gdzie już nie jako kucharz, a tata i mąż, przygotowuje potrawy, którymi wspólnie mogą się cieszyć. Jak sam mówi, „czas spędzony z rodziną to najlepszy sposób na relaks i podładowanie baterii".

Bartosz uwielbia nie tylko gotować, ale też dzieli inną pasję z najbliższymi; okazuje się bowiem, że cała rodzina to światowej klasy Potteromaniacy. Nie tylko przeczytała wszystkie książki, obejrzała wszystkie filmy i oczekuje z zapartym tchem na premierę serialu o Przygodach Harrego Pottera, ale organizuje też magiczne wieczory, w trakcie których przenosi się do świata magii i czarodziejów.

Przedstawiając naszego Chefa, nie sposób nie wspomnieć o jego preferencjach gastronomicznych. Jak się okazuje, najbliższym Bartosza sercu jest tradycyjny schabowy z ziemniakami i mizerią. Twierdzi, że to danie najbardziej kojarzy się mu z rodziną oraz domem. Po bardzo intensywnych godzinach spędzonych w pracy, odrobinę wytchnienia i zastrzyk energii zapewnia mu ulubiony drink, czyli Jäger Bomb. To właśnie takie małe przyjemności i pasje, które może dzielić z rodziną, sprawiają że życie Bartosza jest smaczne, zarówno zawodowo, jak i prywatnie.